Półkolonie z trzeźwym umysłem!
Zamość, woj. lubelskie

Półkolonie z trzeźwym umysłem!
Zamość, woj. lubelskie

Mali zamościanie mogą się już zapisywać na drugi turnus półkolonii, na które zaprasza Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu. Projekt pn. „Zachowaj trzeźwy umysł – sportowe wakacje 2021” został dofinansowany ze środków Miasta Zamość w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W obiektach OSiR odbędą się: nauka pływania, gry i zabawy ruchowe, szachy i gry planszowe. Zaplanowano też zajęcia profilaktyczno-wychowawcze i ciekawe wycieczki.

Ważnym punktem programu ,,Zachowaj trzeźwy umysł – sportowe wakacje 2021” będą zajęcia wychowawczo-profilaktyczne oraz wycieczki edukacyjno–poznawcze: ZOO, Park Linowy, Kręgielnia Artis, Kino Stylowy.

Zachowaj trzeźwy umysł – sportowe wakacje 2021

W zajęciach mogą wziąć udział dzieci i młodzież od 9 do 13 lat (2012 r.-2008 r.) z terenu miasta. Pierwszy turnus już trwa. Drugi odbędzie się w dniach 2 – 13 sierpnia. Zapisy: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu, Recepcja OsiR, tel. 84 677 54 60.


Źródło: tygodnikzamojski.pl, osir.zamosc.pl

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2021


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: