Archiwum kategorii: Aktualności

Na początku grudnia 2021 zakończyliśmy przyjmowanie ankiet w ramach prowadzonego przez nas badania internetowego pn. Ogólnopolska Diagnoza Społeczna Uczniów. Do badania przystąpiło ponad 30 tys. uczniów.

Czytaj dalej

W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2022 organizujemy 3 konkursy dla uczniów. Poniżej publikujemy wzory dokumentów – wyrażenia zgody na udział dzieci i młodzieży w konkursach. „Wyrażenie zgody” należy dołączyć do przesyłanych prac.

Czytaj dalej

W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł corocznie organizujemy konkursy profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów. W 2022 przygotowaliśmy 2 konkursy indywidualne oraz 1 konkurs zespołowy.

Czytaj dalej

Informujemy, że jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy tematyczny kanał streamingowy dotyczący profilaktyki. Pod adresem www.profilaktyka.tv będziemy udostępniać materiały multimedialne, których odbiorcami są uczniowie, nauczyciele, rodzice, specjaliści związani z działem profilaktyki. Do 26 grudnia br. dostęp do platformy jest bezpłatny. Aby obejrzeć przygotowane filmy należy wpisać hasło dostępu, które przesłaliśmy do wszystkich samorządowców za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Czytaj dalej

Informujemy, że zakończyliśmy wysyłkę wszystkich nagród przyznanych w tegorocznych konkursach Zachowaj Trzeźwy Umysł.

Informujemy, że zakończyliśmy wysyłkę wszystkich nagród przyznanych w tegorocznych konkursach Zachowaj Trzeźwy Umysł.

Czytaj dalej

Poniżej prezentujemy prace, które zostały nagrodzone w konkursie plastyczno-literackim Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie. W konkursie przyznaliśmy 16 równorzędnych nagród głównych.

Czytaj dalej

Informujemy, że od 18 października rozpoczynamy wysyłkę nagród, które przyznaliśmy w naszych kampanijnych konkursach.

Czytaj dalej

filimk

1 września 2021 w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, rozpoczęła się ewaluacja badania internetowego Ogólnopolska Diagnoza Społeczna Uczniów 2020. Jest to badanie internetowe skierowane do uczniów V-VI oraz VII-VIII klasy szkoły podstawowej. Badanie będzie trwało do 30 listopada br.

Czytaj dalej

Informujemy, że 1 września uruchomiliśmy platformę internetową do obsługi Ogólnopolskiej Diagnozy Społecznej Uczniów 2020, realizowanej w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Badanie będzie przeprowadzane w terminie od 1 września do 30 listopada 2021.

Czytaj dalej

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi ofertami kampanii oraz programów profilaktycznych na rok szkolny 2021/22.

Czytaj dalej

10/232