Aktualności

Poniżej prezentujemy prace, które zostały nagrodzone w konkursie plastyczno-literackim Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie. W konkursie przyznaliśmy 16 równorzędnych nagród głównych.

Czytaj dalej

Informujemy, że od 18 października rozpoczynamy wysyłkę nagród, które przyznaliśmy w naszych kampanijnych konkursach.

Czytaj dalej

filimk

1 września 2021 w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, rozpoczęła się ewaluacja badania internetowego Ogólnopolska Diagnoza Społeczna Uczniów 2020. Jest to badanie internetowe skierowane do uczniów V-VI oraz VII-VIII klasy szkoły podstawowej. Badanie będzie trwało do 30 listopada br.

Czytaj dalej

Informujemy, że 1 września uruchomiliśmy platformę internetową do obsługi Ogólnopolskiej Diagnozy Społecznej Uczniów 2020, realizowanej w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Badanie będzie przeprowadzane w terminie od 1 września do 30 listopada 2021.

Czytaj dalej

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi ofertami kampanii oraz programów profilaktycznych na rok szkolny 2021/22.

Czytaj dalej

Miło nam poinformować, że w 2021 roku w ramach konkursów Zachowaj Trzeźwy Umysł nagrodziliśmy prawie 2500 uczniów. To o ponad 1000 laureatów więcej niż w poprzednim roku. Bardzo nam zależało, aby w tym trudnym czasie docenić dzieci i młodzież za zaangażowanie i chęci.

Czytaj dalej

Śpieszymy z informacją, że obecnie trwają obrady jury konkursowego ZTU. Wyłaniamy laureatów i laureatki naszych kampanijnych konkursów profilaktycznych. W tym roku zorganizowaliśmy dwa konkursy: 1) Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie– konkurs plastyczno-literacki; 2) konkurs krzyżówkowy.

Czytaj dalej

Poniżej prezentujemy komunikat Pana Piotra Adamskiego, prezesa zarządu SPiDR oraz głównego koordynatora kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł w sprawie zmiany terminu Ogólnopolskiej Diagnozy Społecznej”. Realizacja diagnozy została w całości przesunięta na okres jesienny (1.09 – 30.11.2021).

Czytaj dalej

[Aktualizacja – 21.05.2021] Informujemy, że 1 września 2021 rozpoczniemy ewaluację badania pn. „Ogólnopolska Diagnoza Społeczna Uczniów”. Badanie jest prowadzone w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.

Czytaj dalej

W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2021 corocznie organizujemy konkursy profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów. W 2021 przygotowaliśmy dwa konkursy indywidualne.

Czytaj dalej

10/227