Archiwum kategorii: Relacje

W ramach konkursu plastyczno-literackiego „Nie czas na nudę” wyróżniono 27 uczniów z gminy Lubień. Jedną z nagród głównych w konkursie kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, bezprzewodowy zestaw muzyczny, otrzymała Wiktoria Jołda ze Szkoły Podstawowej w Lubniu.

Czytaj dalej

Gmina Nysa uczestniczy w ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł od 2006 r. W 2022 roku w kampanię ZTU włączyło się 9 szkół z terenu Gminy Nysa, łącznie 3 182 uczniów. Podczas uroczystego wręczenia nagród, wyróżnieni w ramach konkursów kampanii ZTU uczniowie odebrali nagrody, jeden z uczniów otrzymał wyróżnienie specjalne i nagrodę w postaci słuchawek bezprzewodowych.

Czytaj dalej

Gmina Łoniów po raz piętnasty przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, realizującej założenia profilaktyki uniwersalnej. Co roku przedsięwzięciu towarzyszy inne hasło przewodnie, nowy zestaw materiałów oraz konkursy. – W naszej gminie Projekt realizowany był wśród dzieci i młodzieży wszystkich naszych szkół. Miło nam poinformować, że 25 uczniów zostało wyróżnionych w konkursach Zachowaj Trzeźwy Umysł 2022 – mówi Marek Bisztyga, koordynator ZTU.

Czytaj dalej

35 uczniów ze szkół podstawowych w Bytowie, Gostkowie i Niezabyszewie z rąk burmistrza Bytowa Ryszarda Sylki otrzymało dyplomy i nagrody ZTU. Wśród wyróżnionych osób był Łukasz Stenka ze Szkoły Podstawowej w Gostkowie, który zdobył nagrodę główną.

Czytaj dalej

Zgodnie z założeniami Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022 Gmina Strzelce Opolskie przystąpiła po raz 16 do ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. W gronie wyróżnionych w kampanijnym konkursie znalazło się sześcioro uczniów z placówek z terenu gminy. Nagrody i dyplomy wręczyli Burmistrz Strzelec Opolskich Tadeusz Goc, Przewodnicząca Rady Miejskiej Gabriela Puzik oraz członkowie GKRPA.

Czytaj dalej

5 grudnia w Olsztynku odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w konkursie plastyczno-literackim ZTU „Nie czas na nudę”. W gminie Olsztynek nagrody otrzymało 10 uczniów, uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku oraz Szkoły Podstawowej nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku. Nagroda główna – zestaw muzyczny marki Sony – została przyznana Laurze Skurskiej z SP nr 1.

Czytaj dalej

Aż 37 uczniów jasielskich szkół podstawowych zostało wyróżnionych w ogólnopolskim konkursie Zachowaj Trzeźwy Umysł 2022. Hasło tegorocznej edycji brzmiało „Nie czas na nudę!”. Wręczenie nagród odbyło się sali audytoryjnej GENu. Wyróżnienia wręczał laureatom Ryszard Pabian, burmistrz Jasła.

Czytaj dalej

24 listopada w Barcinie podsumowano ogólnopolską kampanię edukacyjną Zachowaj Trzeźwy Umysł 2022, podejmującą problem profilaktyki uzależnień. Zastępca Burmistrza Barcina Hubert Łukomski oraz Przewodnicząca GKRPA Anna Rucińska-Niesyn wręczyli nagrody i dyplomy laureatom konkursu „Nie czas na nudę!”. W gronie wyróżnionych znalazła się Zofia Kąkol, która otrzymała nagrodę główną.

Czytaj dalej

Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kociewskiej w Dragaczu co roku przystępuje do Kampanii ZTU. Środki na realizację działań profilaktycznych placówki przeznacza GKRPA. – W ostatnich latach największą popularność zyskał konkurs plastyczno-literacki ZTU – mówi Kamila Korona, szkolny pedagog. Wyróżnieni w tegorocznej kampanii uczniowie otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

Czytaj dalej

Zachowaj Trzeźwy Umysł

W styczniu tego roku Świetlica Opiekuńczo-Wychowawcza w Praszce wraz z placówkami i szkołami z terenu całej gminy Praszka, już po raz kolejny przystąpiła do kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł. Patronat nad tą prospołeczną akcją objęła, jak co roku, Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miejskim w Praszce. Hasłem przewodnim tegorocznej akcji było „Nie czas na nudę!”.

Czytaj dalej

10/5756