Konkursy profilaktyczne ZTU – obrady jury

Konkursy profilaktyczne ZTU – obrady jury

Śpieszymy z informacją, że obecnie trwają obrady jury konkursowego ZTU. Wyłaniamy laureatów i laureatki naszych kampanijnych konkursów profilaktycznych. W tym roku zorganizowaliśmy dwa konkursy: 1) Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie– konkurs plastyczno-literacki; 2) konkurs krzyżówkowy.

Wyniki konkursu opublikujemy 31 sierpnia. Już dziś jednak wiemy, że liczba nagrodzonych będzie o wiele wyższa niż w zeszłym roku.

Zachęcamy do śledzenia naszych relacji na Facebooku. Wrzucamy tam sporo zdjęć i pokazujemy, jak nasza praca wygląda od kuchni.


Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2021 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „W poszukiwaniu szczęścia”. W ramach kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami on-line oraz platformę ankietową.

Oferta ZTU 2021


Diagnoza


Materiały on-line


Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2021


Regulaminy


Lista laureatów


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: