Finał kampanii ZTU

Od samego początku naszej działalności organizujemy wielki Finał Kampanii. Podczas Finału prezentujemy podsumowanie kampanii oraz wręczamy nagrody zwycięzcom w naszych konkursach dla dzieci i młodzieży. Pierwszy Finał odbył się w Ministerstwie Edukacji Narodowej i Sportu 25 września 2002 roku. Imprezę prowadził Sławomir Jeneralski, prezenter „Wiadomości”. W siedzibie MENiS uroczystość odbywała się przez kolejne 2 lata. Ze względu na duże zainteresowanie oraz zwiększającą się z roku na rok liczbę gości, od 2005 roku jest on organizowany w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Na Finał zapraszani są uczniowie z całego kraju (laureaci konkursów). Towarzyszą im rodzice, włodarze samorządów, przedstawiciele szkół (dyrekcja i nauczyciele). W uroczystości uczestniczą również osoby zaangażowane w realizację kampanii (m.in. sportowcy) oraz reprezentanci instytucji, które postanowiły w danym roku wejść z nami we współpracę. Naszymi gośćmi byli m.in. przedstawiciele Ministerstwa Edukacji, Ministerstwa Sportu, czy Komendy Głównej Policji.

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2023


Regulaminy 2023


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: