ZTU? Naprawdę warto!
Warszawa-Wawer, woj. mazowieckie

ZTU? Naprawdę warto!
Warszawa-Wawer, woj. mazowieckie

W corocznych działaniach Zachowaj Trzeźwy Umysł uczniowie ze szkół podstawowych oraz gimnazjów z terenu dzielnicy Wawer uczestniczą od 2009 roku, angażując się szczególnie w kampanijne konkursy. – Uroczystego wręczenia laurów reprezentantom wawerskich szkół podstawowych dokonała burmistrz dzielnicy Wawer Jolanta Koczorowska – donosi serwis Wawer.Warszawa.pl.

Przedsięwzięcia kampanijne miały na celu zmniejszenie występowania zachowań ryzykownych, związanych z takimi używkami, jak papierosy czy alkohol. Drogą do tego celu było przekonanie uczestników, że naprawdę warto dostrzec i pielęgnować otaczające nas piękno.

Laureatami konkursów, które dzieciom i młodzieży pomogły to piękno zauważyć, zostali: Agata Pątek (SP nr 109), Amelia Śluzarz (SP nr 128), Jan Bogdański (SP nr 109), Julia Tyszkiewicz (SP nr 109), Maciej Pardej (SP nr 109) i Mikołaj Ziółkowski (SP nr 109).

Źródło: Wawer.Warszawa.pl

 

Dodaj komentarz

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2021


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: