Na laureatów ZTU czekamy z podziękowaniami i nagrodami!
Lubań, woj. dolnośląskie

Na laureatów ZTU czekamy z podziękowaniami i nagrodami!
Lubań, woj. dolnośląskie

– Miło nam poinformować, że młodzież z lubańskich szkół podstawowych i gimnazjów znalazła się wśród laureatów tegorocznej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, jedynej takiej kampanii w Polsce, która już od 12 lat edukuje i nagradza – czytamy na stronach serwisu Eluban.pl. Przekazania nagród dokonał zastępca burmistrza Mariusz Tomiczek wraz z pełnomocnikiem ds. uzależnień Danutą Suchodolską. Laureatom towarzyszyli rodzice oraz dyrektorzy szkół.

W pierwszym etapie kampanii dzieci i młodzież zmierzyły się z zadaniami konkursów „Na tropie piękna, „Mały odkrywca, „Dzielę się pięknem, „Eksplorator oraz „Szukamy Młodych Mistrzów.

Jury kampanii ZTU stanęło więc przed bardzo trudnym zadaniem wyboru prac, bo wiele z nich było naprawdę znakomitych. – Wśród laureatów znaleźli się wychowankowie lubańskich placówek: – SP nr 1 i 3, Gimnazjum nr 1 oraz z Ośrodka Wsparcia Dziennego. Nagrodzeni zostali: Julia Krempczyńska, Rafał Minge, Martyna Imbirowicz, Karolina Najwer, Zuzanna Rudnicka, Patryk Zdunek, Anita Siekierka – podkreślają koordynatorzy.

Źródło: Eluban.pl

 

Dodaj komentarz

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2021


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: