Kampania ZTU to u nas tradycja dzięki znakomitej współpracy!
Choroszcz, woj. podlaskie

Kampania ZTU to u nas tradycja dzięki znakomitej współpracy!
Choroszcz, woj. podlaskie

Zachowaj Trzeźwy Umysł to wieloletnia tradycja w SP im. H. Sienkiewicza w Choroszczy. – Serdecznie dziękujemy burmistrzowi Jerzemu Ułanowiczowi oraz Witoldowi Wróblewskiemu – pełnomocnikowi burmistrza ds. profilaktyki za wieloletnią i owocną współpracę. Uczniów zachęcamy do udziału w kolejnej edycji – mówiła na spotkaniu z laureatami wicedyrektor Monika Misijuk.

Dyplomy i nagrody dla czworga uczniów uczestniczących w konkursach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł zostały wręczone w ramach obchodów Dni Szkoły. – Kampania była nastawiona na rozwijanie uzdolnień, zainteresowań i pasji, zachęcała do tworzenia dobrych relacji koleżeńskich i naukę asertywności. Konkursy ZTU to nasza tradycja. Uczniowie biorą w nich udział co roku i otrzymują nagrody, dyplomy oraz wyróżnienia – opowiadała Monika Misijuk.

W SP w Choroszczy trzy uczennice otrzymały nagrody za prace plastyczne, a jeden uczeń zwyciężył w kategorii poprawnych odpowiedzi na pytania zawarte w ulotce. Tegoroczni laureaci to: Angelika Poskrobko, Aniela Popko i Ewa Stanisławska oraz Rafał Ziemkiewicz.

Na spotkaniu wicedyrektor szkoły wręczyła dyplomy laureata i ufundowane przez organizatorów nagrody, gratulowała i zachęcała do brania udziału w konkursach w kolejnych edycjach kampanii. – Gratulujemy naszym laureatom. Serdeczne słowa podziękowania za wkład i zaangażowanie kierujemy do Elżbiety Rojeckiej, pod której kierunkiem powstawały prace plastyczne w ramach realizowanej innowacji pedagogicznej – mówiła pani Monika.

– Wieloletni udział w kampanii jest efektem współpracy szkoły i Urzędu Miejskiego, któremu dziękujemy za dostarczenie materiałów Zachowaj Trzeźwy Umysł – dodała wicedyrektor.

Relację sporządziła pedagog Irena Kraśnicka.

Źródło: GlosChoroszczy.pl

 

Dodaj komentarz

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2021


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: