Brawa dla naszych wychowanków!
Czerwionka-Leszczyny, woj. śląskie

Brawa dla naszych wychowanków!
Czerwionka-Leszczyny, woj. śląskie

–  Dziękujemy Wszystkim Naszym Wychowankom za udział w konkursach w ramach ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Laureatom serdecznie gratulujemy. Brawo! Jesteśmy z Was dumni!! – mówi Monika Kuś, koordynatorka ZTU w Centrum Usług Społecznych- Świetlica w Czerwionce-Leszczynach. Nagrody i dyplomy wyróżnionym w konkursie kampanii ZTU wychowankom rozdano 13 i 15 grudnia 2021.

13 oraz 15 grudnia 2021r. odbyło się uroczyste, a zarazem indywidualne, rozdanie nagród za udział w konkursach w ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Dzieci otrzymały zasłużone nagrody, które utwierdziły je w przekonaniu, że warto wierzyć w siebie i swoje możliwości oraz podejmować wyzwania.

Dziękuję w imieniu moich Wychowanków, jak i swoim, za możliwość uczestnictwa w realizacji działań wychowawczo-profilaktycznych.


Autor: Monika Kuś, koordynatorka ZTU w CUS – Świetlica w Czerwionce-Leszczynach

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

 • Konkursy ZTU 2023 – wyrażenia zgody
  W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2023 organizujemy 3 konkursy dla uczniów. Poniżej publikujemy wzory dokumentów – wyrażenia zgody na…

  Czytaj dalej

 • Konkursy ZTU 2023 – regulaminy
  W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2023 organizowane są trzy konkursy. Przeczytaj także Konkursy ZTU 2023 – wyrażenia zgody Konkursy…

  Czytaj dalej

 • Konkursy ZTU 2023
  W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł corocznie organizujemy konkursy profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów. W 2023 roku przygotowaliśmy 2 konkursy indywidualne oraz…

  Czytaj dalej

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2023


Regulaminy 2023


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: