Brawa dla naszych wychowanków!
Czerwionka-Leszczyny, woj. śląskie

Brawa dla naszych wychowanków!
Czerwionka-Leszczyny, woj. śląskie

–  Dziękujemy Wszystkim Naszym Wychowankom za udział w konkursach w ramach ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Laureatom serdecznie gratulujemy. Brawo! Jesteśmy z Was dumni!! – mówi Monika Kuś, koordynatorka ZTU w Centrum Usług Społecznych- Świetlica w Czerwionce-Leszczynach. Nagrody i dyplomy wyróżnionym w konkursie kampanii ZTU wychowankom rozdano 13 i 15 grudnia 2021.

13 oraz 15 grudnia 2021r. odbyło się uroczyste, a zarazem indywidualne, rozdanie nagród za udział w konkursach w ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Dzieci otrzymały zasłużone nagrody, które utwierdziły je w przekonaniu, że warto wierzyć w siebie i swoje możliwości oraz podejmować wyzwania.

Dziękuję w imieniu moich Wychowanków, jak i swoim, za możliwość uczestnictwa w realizacji działań wychowawczo-profilaktycznych.


Autor: Monika Kuś, koordynatorka ZTU w CUS – Świetlica w Czerwionce-Leszczynach

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2021


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: