Szczęśliwe chwile z ZTU
Konstantynów Łódzki, woj. łódzkie

Szczęśliwe chwile z ZTU
Konstantynów Łódzki, woj. łódzkie

„Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie” – tak brzmiało tegoroczne hasło konkursu plastyczno-literackiego  realizowanego w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. 9 grudnia 2021 w Konstantynowskim Centrum Pomocy Rodzinie rozdano nagrody i dyplomy autorom najciekawszych prac.

W ramach konkursu zostało nagrodzonych aż 35 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Konstantynowie Łódzkim. Pomimo pandemii uczniowie licznie zaangażowali się w działania konkursowe, czego efektem jest liczba otrzymanych nagród. Wśród wyróżnionych znalazła się również Maja Dróżdż, która otrzymała nagrodę główną. Nagroda główna została przyznana przez organizatora konkursu tylko 16 najlepszym uczniom z terenu całego kraju.


Źródło i zdjęcia: Konstantynowskie Centrum Pomocy Rodzinie

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: