Materiały ZTU są kolorowe i naprawdę wysokiej jakości!
Gnojno, woj. świętokrzyskie

Materiały ZTU są kolorowe i naprawdę wysokiej jakości!
Gnojno, woj. świętokrzyskie

Materiały ZTU są kolorowe i naprawdę wysokiej jakości! – uważa Barbara Czarnecka, koordynatorka kampanii z ramienia gminy Gnojno. – Otrzymałam już materiały kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, w telegraficznym skrócie mogę powiedzieć, że się nie zawiodłam. Są kolorowe i naprawdę wysokiej jakości, a ich krótki przekaz na pewno trafi do każdego – dodaje.

Uczniowie szkół uczestnicząc w proponowanych konkursach, nauczą się, jak być kreatywnym i nie bać się nowych wyzwań. Natomiast dorośli mieszkańcy gminy (rodzice, dziadkowie, opiekunowie) spędzając wolny czas z dziećmi i młodzieżą, dowiedzą się, jakie zainteresowania mają wychowankowie.

– Niewątpliwym atutem tegorocznej kampanii jest możliwość przeprowadzenia darmowych badań ankietowych Młodzi i substancje psychoaktywne – zaznacza. Materiały kampanii już trafiły do szkół biorących udział w przedsięwzięciach ZTU – komentuje Barbara Czarnecka.

Zobacz, jak wyglądają tegoroczne materiały kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł:

Materiały dla szkół podstawowych

Materiały dla gimnazjów

Materiały dla rodziców, nauczycieli, koordynatorów

Jak zgłosić szkołę do ZTU?

Dodaj komentarz

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2023


Regulaminy 2023


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: