Startujemy 1 kwietnia z ZTU!
Zamość, woj. lubelskie

Startujemy 1 kwietnia z ZTU!
Zamość, woj. lubelskie

Startujemy 1 kwietnia z ZTU! Dzieci, młodzież i wychowawcy ze Środowiskowego Ogniska Wychowawczego w Zamościu także i tym razem postanowili zadbać o zdrowie, realizując swoje pasje przy okazji uczestnictwa w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.Jak będzie w 2014 roku? To okaże się niebawem, bo kampania startuje już 1 kwietnia!

– W ubiegłym roku w listopadzie zorganizowaliśmy imprezę plenerową pod hasłem „Poznajemy zakątki naszego miasta” – wspominają koordynatorzy.

Jednym z działań, które przyczyniło się do popularyzacji kampanijnych idei w gronie społeczności ogniska, była piesza wycieczka po pięknych zakątkach Zamościa. – Dzieci poznały ciekawe miejsca naszego miasta. Z wielkim profesjonalizmem podeszły do robienia zdjęć miejsc, których dotąd nie znały, a okazały się bardzo dla nich interesujące – mówią organizatorzy krajoznawczej wyprawy. – Z wycieczki wszyscy uczestnicy wrócili z przyjemnymi wrażeniami – dodają.

Jak zgłosić szkołę do ZTU?

Dodaj komentarz

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2023


Regulaminy 2023


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: