Uczestniczymy w najbardziej rozpoznawalnej kampanii!
Malanów, woj. wielkopolskie

Uczestniczymy w najbardziej rozpoznawalnej kampanii!
Malanów, woj. wielkopolskie

– ZTU jest najbardziej rozpoznawalną kampanią profilaktyczno-edukacyjną, w której nasza gmina bierze udział od lat – mówi Alicja Maciejewska, dyrektor GOPS-u w Malanowie. Kampanijne podsumowania odbyły się w SP w Miłaczewie, w Dziadowicach i w Malanowie oraz w Gimnazjum w Malanowie. Laureatom wręczono dyplomy i upominki, a całość przedsięwzięcia patronatem objęła GKRPA.

Po zebraniu ze szkół około 145 prac konkursowych Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Malanowie wyłoniła 17 laureatów, a następnie wszystkie prace zostały wysłane do organizatorów kampanii. Po ogłoszeniu wyników, okazało się, że za udział w tegorocznych konkursach w gminie Malanów nagrodzeni zostali: Martyna Klimek (Gimnazjum w Malanowie), Kinga Augustyniak (SP w Miłaczewie), Anna Chojnacka (Gimnazjum w Malanowie), Konrad Binkowski (SP w Miłaczewie), Justyna Orligóra (SP w Miłaczewie), Paulina Perlińska (Gimnazjum w Malanowie), Klaudia Szarzała (Gimnazjum w Malanowie), Dżesika Krysztoforska (Gimnazjum w Malanowie).

Spotkania reasumujące kampanijne dokonania przeprowadziły szkoły podstawowe w Miłaczewie, w Dziadowicach, w Malanowie, a także Gimnazjum w Malanowie. Kampanię na szczeblu gminnym podsumowała natomiast Alicja Maciejewska, pełnomocnik wójta ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów Alkoholowych. Dodatkowo GKRPA zakupiła laureatom upominki, wyróżnieni uczestnicy otrzymali też dyplomy.

Ze szkoły w Miłaczewie w gronie nagrodzonych znaleźli się Oliwia Barglik, Michał Duszyński, Oliwia Kaźmierczak, Zuzanna Gruszczyńska, Kinga Augustyniak, Karolina Urbańska, Justyna Orligóra. W szkole w Dziadowicach nagrodzono Nikolę Pietrzykowską, Klaudię Śmiglewską oraz Klaudię Szczap. Zwycięzcami konkursów zostali także Magdalena Ćwiklińska, Łukasz Jabłoński, Julia Chojnacka i Natalia Serafińska ze szkoły w Malanowie oraz Martyna Klimek, Anna Chojnacka, Patrycja Drzewiecka z gimnazjum w Malanowie.

– Za zaangażowanie i udział w kampanii dziękujemy uczniom, nauczycielom, dyrektorom szkół – podkreśliła Alicja Maciejewska, pełnomocnik wójta ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych.

 

Dodaj komentarz

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2021


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: