Idealny wybór dla gmin i miast– zestaw dwóch kampanii ZTU + Odpowiedzialny Kierowca 2012
Samorządy

Idealny wybór dla gmin i miast– zestaw dwóch kampanii ZTU + Odpowiedzialny Kierowca 2012
Samorządy

Lasowice Wielkie, Leśna, Leśna Podlaska, Leżajsk (gmina), Leżajsk (miasto): Promujemy trzeźwość z policją!

Proponowane przez nas materiały profilaktyczno-edukacyjne w ramach Odpowiedzialnego Kierowcy zostały przygotowane przy współpracy z Biurem Ruchu Drogowego KGP. W pierwszej edycji kampanii zwracamy uwagę przede wszystkim na zmiany, jakie w ostatnim czasie wprowadzono do ustawy Prawo o ruchu drogowym. Poruszone też zostały kwestie dotyczące trzeźwości za kierownicą oraz skutków jazdy pod wpływem środków odurzających.

Dla najmłodszych odbiorców Odpowiedzialnego Kierowcy opracowaliśmy testy umożliwiające przygotowanie do egzaminu na kartę rowerową oraz odblaskowe zawieszki, które spowodują, że noszący je uczniowie będą na pewno lepiej widoczni na drodze.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij na poniższe odnośniki!

 

Dodaj komentarz

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2021


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: