Idealny wybór dla gmin i miast– zestaw dwóch kampanii ZTU + Odpowiedzialny Kierowca 2012
Samorządy

Idealny wybór dla gmin i miast– zestaw dwóch kampanii ZTU + Odpowiedzialny Kierowca 2012
Samorządy

Konopnica , Konstancin-Jeziorna, Korfantów, Kosów Lacki: Konieczna jest edukacja!

Bezpieczne drogi i trzeźwi kierowcy to kwestie, na których powinno zależeć każdemu. Wszyscy przecież jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego jako piesi, rowerzyści, kierowcy. Im więcej osób i podmiotów zaangażuje się w działanie na rzecz bezpieczeństwa na drogach oraz propagowanie trzeźwości wśród kierowców, tym lepsze efekty uda się osiągnąć.

Bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg wymaga promowania i nagłaśniania. Konieczna jest edukacja w tym zakresie i uświadamianie ludziom, zaczynając już od tych najmłodszych użytkowników dróg, jak duże zagrożenie niosą kierowcy nie tylko pijani, ale też tacy, którzy prowadzą samochód, pozostając pod wpływem narkotyków czy środków odurzających. Zgubny w skutkach może okazać się też brak znajomości przepisów prawnych związanych z poruszaniem się po drodze.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij na poniższe odnośniki!

 

Dodaj komentarz

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: