Uroczyście wręczyliśmy nagrody ZTU! Zielona Góra, woj. lubuskie

Uroczyście wręczyliśmy nagrody ZTU! Zielona Góra, woj. lubuskie

W uroczystości podsumowującej kampanię Zachowaj Trzeźwy Umysł 2023 w Zielonej Górze wzięło udział 16 szkół, których uczniowie zostali nagrodzeni w konkursach proponowanych przez organizatorów kampanii oraz w konkursie zielonogórskim „Wybieram zdrowie!”. Nagrody i dyplomy wręczono 109 uczniom.

5 grudnia 2023 r. w auli CKZiU „Ekonomik” w Zielonej Górze odbyło się uroczyste podsumowanie kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł 2023.

Tegoroczna kampania realizowana była pod hasłem „Rosnę zdrowo!”. Materiały przekazane zielonogórskim szkołom podstawowym wykorzystane zostały podczas ciekawych i interaktywnych zajęć z elementami profilaktyki.

W uroczystości wzięło udział 16 szkół, których uczniowie zostali nagrodzeni w konkursach proponowanych przez organizatorów oraz w konkursie zielonogórskim „Wybieram zdrowie!”. Wręczono nagrody i dyplomy 109 uczniom. Nauczyciele otrzymali certyfikaty za przeprowadzenie kampanii w swoich placówkach.

Imprezę uświetnił występ iluzjonisty, Damiana Kościa, który zachwycił zaproszonych gości. Po zakończenie imprezy uczestnicy uroczystej gali zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Relację nadesłała Izabela Lubieniecka z Biura Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach programu Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2024


Regulaminy 2024


Lista laureatów ZTU 2023


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: