Termin zgłoszeń do kampanii ZTU przedłużony

Termin zgłoszeń do kampanii ZTU przedłużony

Informujemy, że postanowiliśmy przedłużyć termin przysyłania zgłoszeń do kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł do końca kwietnia 2022 roku.

Przedłużenie terminu związane jest z faktem, że w wielu samorządach dopiero pod koniec marca zostały uchwalone gminne programy profilaktyczne. Stąd prośba samorządowców o możliwość przyłączenia się do kampanii również w kwietniu.

Zachęcamy, aby jednak decyzji o przystąpieniu do kampanii nie odkładać na ostatnią chwilę. Wcześniejsze przekazanie materiałów, pozwoli szkołom przeprowadzić kampanijne warsztaty. Ponadto, ważną częścią kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł są konkursy profilaktyczno-edukacyjne. Są one realizowane zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Dwa konkursy – do końca czerwca br., natomiast konkurs grupowy (klasowy) do końca listopada 2022 roku.

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: