Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Zespół ZTU składa najszczersze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Szanowni Państwo!

Świat się zmienia…
Zmieniamy się również my.
Czasami świadomie, czasami pod wpływem nieoczekiwanych zdarzeń.
Wierzymy, że powszechna edukacja to jedna z najważniejszych zdobyczy naszej cywilizacji. To ona kształtuje nasze społeczeństwa, otwiera oczy, czyni, że jesteśmy bardziej świadomymi obywatelami.

Dziękujemy wszystkim, którzy angażują się w edukację i wychowanie NAS wszystkich – dzieci, młodzieży i dorosłych. Bo człowiek uczy się całe życie.

Swoje życzenia składamy całemu środowisku szkolnemu – wszystkim pracownikom szkoły, a także uczniom i ich rodzicom. To Wasze święto.

Życzymy Wam wytrwałości, rozsądku i mądrych decyzji. Dzisiejsza szkoła funkcjonuje w szczególnych czasach. Wiele nowego musimy się nauczyć o sobie i o innych, wyciągać wnioski, wyjść poza schematy, tworzyć nowe.

Dziękujemy, że jesteście!

Zespół Zachowaj Trzeźwy Umysł

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

 • Konkursy ZTU 2023 – wyrażenia zgody
  W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2023 organizujemy 3 konkursy dla uczniów. Poniżej publikujemy wzory dokumentów – wyrażenia zgody na…

  Czytaj dalej

 • Konkursy ZTU 2023 – regulaminy
  W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2023 organizowane są trzy konkursy. Przeczytaj także Konkursy ZTU 2023 – wyrażenia zgody Konkursy…

  Czytaj dalej

 • Konkursy ZTU 2023
  W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł corocznie organizujemy konkursy profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów. W 2023 roku przygotowaliśmy 2 konkursy indywidualne oraz…

  Czytaj dalej

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2023


Regulaminy 2023


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: