Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Zespół ZTU składa najszczersze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Szanowni Państwo!

Świat się zmienia…
Zmieniamy się również my.
Czasami świadomie, czasami pod wpływem nieoczekiwanych zdarzeń.
Wierzymy, że powszechna edukacja to jedna z najważniejszych zdobyczy naszej cywilizacji. To ona kształtuje nasze społeczeństwa, otwiera oczy, czyni, że jesteśmy bardziej świadomymi obywatelami.

Dziękujemy wszystkim, którzy angażują się w edukację i wychowanie NAS wszystkich – dzieci, młodzieży i dorosłych. Bo człowiek uczy się całe życie.

Swoje życzenia składamy całemu środowisku szkolnemu – wszystkim pracownikom szkoły, a także uczniom i ich rodzicom. To Wasze święto.

Życzymy Wam wytrwałości, rozsądku i mądrych decyzji. Dzisiejsza szkoła funkcjonuje w szczególnych czasach. Wiele nowego musimy się nauczyć o sobie i o innych, wyciągać wnioski, wyjść poza schematy, tworzyć nowe.

Dziękujemy, że jesteście!

Zespół Zachowaj Trzeźwy Umysł

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2021


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: