Jesteśmy pod wrażeniem tej kampanii!
Korycin, woj. podlaskie

Jesteśmy pod wrażeniem tej kampanii!
Korycin, woj. podlaskie

Jesteśmy pod wrażeniem tej kampanii! – mówi Elżbieta Tarachanowicz z gminy Korycin. Kampanię Zachowaj Trzeźwy Umysł mamy wpisaną w nasze kalendarium jak święta. Działamy wszechstronnie – angażujemy przedszkole, szkołę podstawową, gimnazjum – dodaje.

ZTU to bardzo fajna kampania, co ro ku jesteśmy zadowoleni z udziału, zarówno szkoły, jak i wójt czy przewodniczący GKRPA. Całe społeczeństwo jest pod wrażeniem kampanii. To nie są komplementy, to jest rzeczywistość. Ta kampania nam się po prostu udaje! – podkreśla Elżbieta Tarachanowicz.

Organizujemy wiele przedsięwzięć, m.in. konkursy, Dzień Dziecka. Nasi nauczycieli uczestniczą dodatkowo w kursach Akademii Profesjonalnego Nauczyciela.

Zachowaj Trzeźwy Umysł 2016

Odpowiedzialny Kierowca 2016

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2021


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: