Spływ kajakiem w ramach ZTU!
Hrubieszów, woj. lubelskie

Spływ kajakiem w ramach ZTU!
Hrubieszów, woj. lubelskie

Spływ kajakiem w ramach ZTU! Uczniowie klasy IIIa ZSM nr 2 w Hrubieszowie pod opieką Izabeli Czerw oraz Eweliny Winiarskiej pod hasłem Zachowaj Trzeźwy Umysł wzięli udział w spływie kajakowym po rzece Huczwie.

Trasa wiodła przez urokliwą Dolinę Huczwy. Piękna pogoda sprzyjała w wiosłowaniu i aktywnym wypoczynku. Dodatkową atrakcję stanowiły naturalne przeszkody znajdujące się na rzece, które pokonaliśmy bez większych problemów. – Po ponad pięciogodzinnym spływie, zmęczeni, opaleni i szczęśliwi wszyscy dotarli do celu – komentują koordynatorki.

KAMPANIA PRZECIW DOPALACZOM

PRZECIW PRZEMOCY W SZKOLE

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

 • Premiera kanału Profilaktyka.tv
  Informujemy, że jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy tematyczny kanał streamingowy dotyczący profilaktyki. Pod adresem www.profilaktyka.tv będziemy udostępniać materiały multimedialne, których…

  Czytaj dalej

 • Wysyłka nagród ZTU zakończona
  Informujemy, że zakończyliśmy wysyłkę wszystkich nagród przyznanych w tegorocznych konkursach Zachowaj Trzeźwy Umysł. Przeczytaj także Galeria nagrodzonych prac – ZTU…

  Czytaj dalej

 • Galeria nagrodzonych prac – ZTU 2021 – nagrody główne
  Poniżej prezentujemy prace, które zostały nagrodzone w konkursie plastyczno-literackim Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie. W konkursie przyznaliśmy 16 równorzędnych nagród głównych. Przeczytaj…

  Czytaj dalej

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2021


Regulaminy


Lista laureatów


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: