Kampania Alkohol niszczy – przyłącz się!

Kampania Alkohol niszczy – przyłącz się!

Kampania Alkohol niszczy to nowe przedsięwzięcie pod patronatem Zachowaj Trzeźwy Umysł. Kampania Alkohol niszczy edukuje młodzież i dorosłych, dostarczając rzetelnych informacji o alkoholu i innych substancjach psychoaktywnych. Doskonałe materiały profilaktyczne na festyny, pikniki i inne imprezy masowe!

Kampania Alkohol niszczy to doskonałe materiały profilaktyczne (ulotki profilaktyczne, plakaty profilaktyczne) na imprezy masowe promujące trzeźwość i postawę abstynencką.

Zostań koalicjantem kampanii Alkohol niszczy i przyłącz swój Samorząd!

KAMPANIA ALKOHOL NISZCZY – OFERTA

KAMPANIA ALKOHOL NISZCZY - ZGŁOSZENIE

UWAGA! Przystępując do kampanii Alkohol niszczy, Samorząd realizuje zadania zapisane w Ustawie o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi!

Materiały edukacyjne Alkohol niszczy są atrakcyjne pod względem graficznym i merytorycznym, doskonale nadają się do rozpowszechniania na spotkaniach plenerowych i imprezach masowych. Plakaty i ulotki mogą też zawisnąć w ośrodkach zdrowia, bibliotekach, szkołach, urzędach itp.

KAMPANIA ALKOHOL NISZCZY – GŁÓWNE CELE:

 • dostarczenie rzetelnych informacji o skutkach spożywania alkoholu przez dzieci, młodzież i dorosłych,
 • promowanie postaw rodzinnych i prorodzinnych
 • edukacja kobiet w ciąży w zakresie FASD,
 • wspieranie kompetencji rodziców,
 • wspieranie młodzieży i dorosłych w budowaniu postaw abstynenckich.

 

Zostań koalicjantem kampanii Alkohol niszczy i przyłącz swój Samorząd!

KAMPANIA ALKOHOL NISZCZY - ZGŁOSZENIE

KAMPANIA ALKOHOL NISZCZY – OFERTA

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

 • Galeria nagrodzonych prac – ZTU 2021 – nagrody główne
  Poniżej prezentujemy prace, które zostały nagrodzone w konkursie plastyczno-literackim Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie. W konkursie przyznaliśmy 16 równorzędnych nagród głównych. Przeczytaj…

  Czytaj dalej

 • Wysyłka nagród konkursowych
  Informujemy, że od 18 października rozpoczynamy wysyłkę nagród, które przyznaliśmy w naszych kampanijnych konkursach. Przeczytaj także Galeria nagrodzonych prac –…

  Czytaj dalej

 • Diagnoza ZTU – komunikat filmowy
  1 września 2021 w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, rozpoczęła się ewaluacja badania internetowego Ogólnopolska Diagnoza Społeczna Uczniów 2020. Jest…

  Czytaj dalej

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2021 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „W poszukiwaniu szczęścia”. W ramach kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami on-line oraz platformę ankietową.

Oferta ZTU 2021


Diagnoza


Materiały on-line


Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2021


Regulaminy


Lista laureatów


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: