Nie puść z dymem życia
Hrubieszów, woj. lubelskie

Nie puść z dymem życia
Hrubieszów, woj. lubelskie

„Nie puść z dymem swego życia – pod takim hasłem uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Hrubieszowie przystąpili do konkursu z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia. Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia, szkodliwego wpływu palenia papierosów na zdrowie, urodę i życie człowieka oraz sposoby skutecznej walki z nałogiem.

Prace skupiały się na lansowaniu niepalenia, przekonywały, że palenie jest niemodne i dlatego warto zerwać z nałogiem. Zadaniem młodzieży było przygotowanie prezentacji multimedialnej lub plakatu.

W Światowym Dniu Rzucania Palenia Tytoniu oprócz konkursu na korytarzu szkolnym prezentowano filmiki, które w śmieszny sposób przedstawiały zgubny nałóg, jakim jest palenie papierosów.

Relację przesłała pedagog szkolny Anna Karkuszewska.

 

Dodaj komentarz

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2023


Regulaminy 2023


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: