Nagradzamy i dziękujemy za realizację ZTU!
Skawina, woj. małopolskie

Nagradzamy i dziękujemy za realizację ZTU!
Skawina, woj. małopolskie

14 listopada w Centrum Wspierania Rodziny w Skawinie odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom ogólnopolskich konkursów ZTU 2018. W spotkaniu uczestniczyli wyróżnieni w konkursach uczniowie, Małgorzata Zawartka, Marta Czerniawska, Jolanta Franas – koordynatorki kampanii w szkołach, do których autorzy nagrodzonych prac uczęszczają, a także rodzice dzieci oraz Małgorzata Kopeć, Pełnomocnik Burmistrza ds. Przeciwdziałania Alkoholizmowi i Zapobiegania Narkomanii oraz Maria Żyła z CWR.

W trakcie spotkania Małgorzata Kopeć – koordynatorka kampanii na terenie gminy, przybliżyła założenia akcji oraz działania realizowane w roku 2018, co stało się inspiracją do wspólnej rozmowy na temat kampanii oraz konkursów profilaktycznych organizowanych w ramach akcji. Wspomniała również o szczególnym wyróżnieniu – certyfikacie i okolicznościowym medalu, jaki w tym roku gmina Skawina otrzymała za kilkunastoletni udział w kampanii, za wyjątkową aktywność i podejmowanie godnych naśladowani działań w dziedzinie profilaktyki alkoholowej i narkotykowej. Uroczysta gala finałowa kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018 miał miejsce w dniu 23 października br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Kolejnym punktem spotkania było wręczenie nagród i dyplomów obecnym na spotkaniu laureatom.

W gminie Skawina laureatami konkursu „Autoportret”, organizowanego w ramach „Zachowaj Trzeźwy Umysł” 2018, zostali:

Anna SCHETYNA – Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie

Martyna POLOŃCZYK – Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie

Hanna WÓJCIK – Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie

Stanisław WADOWSKI – Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie

Jakub BASTA – Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie

Sebastian PIETRZYK – Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie

Sylwia Klich – Szkoła Podstawowa w Rzozowie

Magdalena MEDOŃ – Szkoła Podstawowa w Rzozowie

Wiktoria ZIĘBORAK – Szkoła Podstawowa w Zelczynie

Zuzanna GRZEŚKÓW – Szkoła Podstawowa nr 2 w Skawinie

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w kampanię i udział w konkursach, a ich laureatom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy również dyrektorom szkół, szkolnym koordynatorom oraz wszystkim, którzy włączają się w realizację tej, jakże potrzebnej, akcji, za trud, zaangażowanie i współpracę. Bez udziału różnych środowisk, a w szczególności placówek oświatowych, projekt „Zachowaj Trzeźwy Umysł” nie mógłby się udać. Niech otrzymany w tym roku medal będzie symbolicznym docenieniem wspólnej pracy całych zespołów ludzi dobrej woli, działających w naszej społeczności.

Relację nadesłała: Małgorzata Kopeć, Pełnomocnik Burmistrza ds Przeciwdziałania Alkoholizmowi i Zapobiegania Narkomanii, Urząd Miasta i Gminy w Skawinie

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach programu Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2024


Regulaminy 2024


Lista laureatów ZTU 2023


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: