Przemoc boli! 2016/2017

Przemoc boli! 2016/2017

Nowa edycja Przemoc boli! już dostępna! Przemoc boli! 2016/2017 to nowoczesna odpowiedź na sygnalizowaną przez gminy i samorządy na terenie całej Polski potrzebę przeciwdziałania zjawisku przemocy w szkołach.

Tak wyglądają materiały Przemoc boli! 2016/2017!

Działamy kompleksowo, wyposażając szkoły w całkowicie nowy zestaw atrakcyjnych kart pracy dla uczniów, materiałów edukacyjnych dla rodziców oraz scenariuszy lekcji i audycji, niezwykle przydatnych w pracy nauczycieli.

Przemoc boli! 2016/2017 to znakomita praktyczna pomoc w zrozumieniu, rozpoznawaniu i przeciwdziałaniu zjawisku przemocy rówieśniczej.

Zamawiając program, otrzymasz:

  • 2 rodzaje kart pracy dla uczniów
  • 2 rodzaje ulotek profilaktycznych dla rodziców
  • 2 rodzaje atrakcyjnych plakatów profilaktycznych
  • 16 scenariuszy lekcji profilaktycznych pomieszczonych w poręcznej broszurze (aż 48 stron!)
  • płytę CD zawierającą 4 audycje edukacyjne o przemocy
  • 2 rodzaje certyfikatów: dla szkół, które się zaangażują w program

Przyłącz się do programu z którego skorzystały setki szkół już TERAZ! PRZY ZAKUPIE CAŁEGO PAKIETU MATERIAŁÓW OTRZYMASZ BEZPŁATNIE KURS INTERNETOWY Przeciwdziałanie agresji u dzieci i młodzieży o wartości 369 PLN (dla 2 osób). PRZY ZAKUPIE POŁOWY PAKIETU KURS INTERNETOWY dla 1 osoby o wartości 184,50 PLN gratis. Oferta ważna do 3 października 2016 r.

Więcej informacji na PrzemocBoli.pl

Przemoc boli! 2016/2017

KUP TERAZ

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2021 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „W poszukiwaniu szczęścia”. W ramach kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami on-line oraz platformę ankietową.

Oferta ZTU 2021


Diagnoza


Materiały on-line


Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2021


Regulaminy


Lista laureatów


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: