Kampania 2014

Oferta ZTU 2014 + udział w badaniu ankietowym Młodzi i substancje psychoaktywne 2014-2015

Szanowni Państwo, Przyjaciele Kampanii!

Piotr_Adamski_ZTU_2014Zapraszam wszystkich do udziału w kolejnej edycji kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł!

Działalność kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014 oparta jest na atrakcyjnych pakietach skomponowanych z profesjonalnych materiałów profilaktyczno-edukacyjnych. W ciągu 13 lat istnienia kampanii z przekazem ZTU dotarliśmy do 3/4 miast i gmin w Polsce!

Szczególną uwagę zwracam na badania ankietowe Młodzi i substancje psychoaktywne 2014-2015, które pod szyldem kampanii przeprowadzimy w Samorządach i Szkołach. O badaniach szerzej piszemy tutaj.

Zachowaj Trzeźwy Umysł jest najbardziej rozpoznawalną kampanią profilaktyczno-edukacyjną realizowaną przez szkoły w całej Polsce. Kolorowe, nietuzinkowe materiały o charakterze prozdrowotnym, możliwość współzawodnictwa w konkursach, atrakcyjne autorskie nagrody oraz tysiące Państwa pomysłów na imprezy towarzyszące – to niezaprzeczalne atuty naszego wspólnego przedsięwzięcia. W tym roku na prośbę wielu koordynatorów i pełnomocników wracają gadżety dla dzieci i młodzieży – opaski silikonowe oraz magnesy.

Mam nadzieję, że propozycje przygotowane na 2014 rok spotkają się z zainteresowaniem zarówno koordynatorów/pełnomocników, jaki i miejskich czy gminnych komisji, a także dyrektorów szkół i pedagogów.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca lutego 2014 roku. Do zobaczenia w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Piotr Adamski,

Piotr Adamski

koordynator kampanii ZTU

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Pomogą dobrać pakiet do wielkości gminy/miasta/szkoły i fachowo doradzą, jak przeprowadzić kampanię!

tel. 61 855 33 81, e-mail: kontakt@trzezwyumysl.pl

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2021


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: