Formularze 2014

Poniżej znajdują się formularze zgłoszenia do kampanii, które prowadzimy w 2014 roku: Zachowaj Trzeźwy Umysł, Narkotyki? To mnie nie kręci! (druga edycja), Odpowiedzialny Kierowca 2014.

Jeśli nie wiesz, z którego zestawu skorzystać, skontaktuj się z biurem kampanii, a doradzimy Ci, co wybrać!
tel. 61 855 33 81/82, e-mail: kontakt@trzezwyumysl.pl, faks: 61 855 33 83.

Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014

Do ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno-edukacyjnej Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014 można przystąpić na jeden z poniższych pakietów. Szczegóły i ofertę tej kampanii znajdziesz na stronie internetowej www.TrzezwyUmysl.pl/Oferta2014.

Pakiet BAZOWY – wybierając tę wersję, gmina/ szkoła/ instytucja korzysta z opcji najszerszej, w skład której wchodzą zarówno materiały dla szkół podstawowych, gimnazjalnych, jak i dla całej społeczności lokalnej.

Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014 - pakiet Bazowy
Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014 – pakiet Bazowy

TAK, WYBIERAM BAZOWY

Pakiet SZKOŁA PODSTAWOWA(SP) – wybierając tę wersję gmina/ szkoła/ instytucja korzysta z opcji, w skład której wchodzą materiały dla szkół podstawowych (bez gimnazjów), jak i dla społeczności lokalnej.

Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014 - pakiet SP
Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014 – pakiet SP

TAK, WYBIERAM SP

Pakiet GIMNAZJUM(GIM) – wybierając tę wersję gmina/ szkoła/ instytucja korzysta z opcji, w skład której wchodzą materiały dla gimnazjów (bez szkół podstawowych), jak i dla społeczności lokalnej.

Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014 - pakiet Gimnazjum
Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014 – pakiet Gimnazjum

TAK, WYBIERAM GIM.

Odpowiedzialny Kierowca 2014

Aby przystąpić do kampanii Odpowiedzialny Kierowca 2014, należy wypełnić formularz zamówienia i odesłać go faksem do biura kampanii. Szczegóły i ofertę tej kampanii znajdziesz na stronie internetowej www.OdpowiedzialnyKierowca.pl/kampania-2014.

TAK, Odpowiedzialny Kierowca

Narkotyki? To mnie nie kręci! (druga edycja)

Aby przystąpić do drugiej edycji kampanii Narkotyki? To mnie nie kręci!, należy wypełnić formularz zamówienia i odesłać go faksem do biura kampanii. Szczegóły i ofertę tej kampanii znajdziesz na stronie internetowej www.ToMnieNieKreci.pl/oferta-kampanii.

Tak, Narkotyki? To mnie nie kręci!

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2021


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: