Bezpieczne wakacje – wyprawka profilaktyczna

Poniżej prezentujemy zestaw materiałów profilaktyczno-edukacyjnych pn. Bezpieczne wakacje. Materiały powstały z myślą o Dniu Dziecka oraz zakończeniu Roku Szkolnego 2022/2023.

Cele

Wakacje to czas wolny od szkoły i obowiązków, który dla wielu dzieci i młodzieży kojarzy się z beztroską
i zabawą. Niestety, okres ten niesie ze sobą także pewne niebezpieczeństwa. W tym czasie częściej dochodzi do nieszczęśliwych zdarzeń, takich jak upadki z wysokości, wypadki komunikacyjne czy utonięcia w wodzie. Dzieje się tak często z powodu braku ostrożności i nadmiernego ryzykowania.

Problemem, z którym mogą się spotkać dzieci i młodzież w czasie wakacji, jest również sięganie po substancje psychoaktywne. Jest to bowiem czas, kiedy młodzi ludzie mają więcej swobody, a przez to większą możliwość spróbowania alkoholu, narkotyków czy innych nielegalnych substancji.

Dlatego przygotowaliśmy specjalne zestawy materiałów profilaktyczno-edukacyjnych, które mogą Państwo przekazać uczniom przy okazji Dnia Dziecka lub zakończenia roku szkolnego i pierwszego dnia wakacji.

Dla kogo?

Nasze materiały zostały stworzone z myślą o różnych grupach wiekowych i dostosowane do różnych poziomów edukacyjnych, dzięki czemu będą odpowiednie zarówno dla najmłodszych, jak i dla młodzieży. Wszystkie materiały zostały opracowane tak, aby zapewnić ich skuteczność i wartość edukacyjną.

Mówimy w nich o bezpiecznym zachowaniu nad woda i w górach, w lesie i na drodze, informujemy o szkodliwości i ryzykach związanych z sięganiem po alkohol lub narkotyki. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą, aby pomóc dzieciom i młodzieży w zdrowym i bezpiecznym spędzeniu wakacji!

Materiały

Przygotowaliśmy 3 zestawy:

ZESTAW NR 1

Do wyboru mamy 1 z 3 ulotek oraz 1 z 2 dyplomów.

ZESTAW NR 2

Do wyboru mamy 1 z 3 ulotek oraz 1 z 2 dyplomów oraz opaskę sylikonową.

ZESTAW NR 3

Do wyboru mamy 1 z 3 ulotek oraz 1 z 2 dyplomów oraz opaskę sylikonową oraz piłkę lub frisbee.

Oferta

Poniżej możesz pobrać pełną ofertę kampanii w formacie PDF. W ofercie znajduje się formularz zamówienia, cennik oraz wykaz materiałów z podziałem na odbiorców.

Jak zamówić materiały?

Materiały są sprzedawane w tzw. zestawach lub na sztuki.

 1. Zestaw nr 1 – do wyboru mamy 1 z 3 ulotek oraz 1 z 2 dyplomów.
 2. Zestaw nr 2 – do wyboru mamy 1 z 3 ulotek oraz 1 z 2 dyplomów oraz opaskę sylikonową.
 3. Zestaw nr 3 – do wyboru mamy 1 z 3 ulotek oraz 1 z 2 dyplomów oraz opaskę sylikonową oraz piłkę lub frisbee.
 4. Na sztuki w sklepie internetowym.

Jeśli nie wiesz, jaki pakiet będzie dla Ciebie odpowiedni zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Formularz zamówienia

Jeśli chcesz zamówić materiały Alkohol niszczy masz do wyboru kilka opcji. Jedną z nich jest przysłanie do nas tradycyjnego formularza zamówienia.

Pobierz formularz z naszej strony (plik pdf), wypełnij go i prześlij dalej.

 • Na nasz adres e-mail: ulotkiprofilaktyczne@gmail.com
 • Na numer naszego faksu: (61) 855 33 83
 • Lub listownie na adres: Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych, ul. Grochowska 45a, 60-277 Poznań

Zamów kampanię w sklepie internetowym

Materiały możesz również zamówić na sztuki w naszym sklepie internetowym.

Płatność i wysyłka

Ze względu na wymogi technologiczne oraz kalendarz produkcji zamówienia na zestawy z okazji Dnia Dziecka przyjmujemy tylko do 15 maja 2023 roku. Zamówione materiały trafią do Państwa najpóźniej do
24-25 maja, tak aby był czas na ich spersonalizowanie i podpisanie.

Ze względu na wymogi technologiczne oraz kalendarz produkcji zamówienia na zestawy z okazji zakończenia roku szkolnego przyjmujemy tylko do 7 czerwca 2023 roku. Zamówione materiały trafią do
Państwa najpóźniej do 15-16 czerwca, tak aby był czas na ich spersonalizowanie i podpisanie.

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

 • Materiały profilaktyczne na wakacje
  Podobnie jak w zeszłym roku, przygotowaliśmy zestaw materiałów profilaktyczno-edukacyjnych dla uczniów, poruszający temat bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.
 • Konkursy ZTU 2023 – wyrażenia zgody
  W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2023 organizujemy 3 konkursy dla uczniów. Poniżej publikujemy wzory dokumentów – wyrażenia zgody na…

  Czytaj dalej

 • Konkursy ZTU 2023 – regulaminy
  W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2023 organizowane są trzy konkursy. Przeczytaj także Konkursy ZTU 2023 – wyrażenia zgody Konkursy…

  Czytaj dalej

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2023


Regulaminy 2023


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: