Czwartkowe warsztaty i zabawy z ZTU! Mrągowo, woj. warmińsko-mazurskie

Czwartkowe warsztaty i zabawy z ZTU! Mrągowo, woj. warmińsko-mazurskie

Biblioteka Miejska w Mrągowie, razem z kampanią Zachowaj Trzeźwy Umysł, zaprasza dzieci na „Wakacyjne czwartki w bibliotece”. Na sierpień dla uczestników przygotowano warsztaty, spotkania, czas będzie można też spędzić przy grach planszowych, konsolowych, puzzlach, klockach i książkach.

– Zapraszamy dzieci do udziału w zajęciach i warsztatach organizowanych podczas wakacyjnych czwartków w bibliotece. Ponadto oferujemy: gry na X-Box, X-Box One, gry planszowe, gry stolikowe, puzzle, klocki, materiały plastyczne, książki, czasopisma, kolorowanki, teatrzyk kamishibai – informuje strona internetowa biblioteki.

Projekt finansowany jest ze środków Miasta przeznaczonych na realizację Gminnych Programów Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii, jak również Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie w Gminie Miasto Mrągowo, w ramach ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.


Źródło: biblioteka.mragowo.pl

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

  • Nowe oferty wiosna-lato 2024
    Zachęcamy do zapoznania się z nowymi ofertami profilaktycznymi, które przygotowaliśmy na okres wiosenno-letni.
  • Konkurs fotograficzny – wysyłka nagród
    Informujemy, że wysyłka nagród przyznanych w konkursie “W zdrowym ciele zdrowy duch” zostanie zrealizowana do końca lutego 2024.
  • Konkurs fotograficzny – wyniki
    Poniżej prezentujemy wyniki konkursu fotograficznego pn. “W zdrowym ciele, zdrowy duch”, który został zorganizowany w ramach kampanii ZTU 2023.

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach programu Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2024


Regulaminy 2024


Lista laureatów ZTU 2023


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: