Podsumowanie ZTU z nagrodą główną! Barcin, woj. kujawsko-pomorskie

Podsumowanie ZTU z nagrodą główną! Barcin, woj. kujawsko-pomorskie

24 listopada w Barcinie podsumowano ogólnopolską kampanię edukacyjną Zachowaj Trzeźwy Umysł 2022, podejmującą problem profilaktyki uzależnień. Zastępca Burmistrza Barcina Hubert Łukomski oraz Przewodnicząca GKRPA Anna Rucińska-Niesyn wręczyli nagrody i dyplomy laureatom konkursu „Nie czas na nudę!”. W gronie wyróżnionych znalazła się Zofia Kąkol, która otrzymała nagrodę główną.

Licealistka Zofia Kąkol, w roku szkolnym 2021/2022 będąca jeszcze uczennicą Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Piechcinie, otrzymała nagrodę główną – bezprzewodowy zestaw muzyczny marki Sony. Wyróżnienia w formie książek „Być jak Bernard”, „Gacie na łopacie. Tomasz Niefart” i „Gdy wybije północ” dostali Antoni Kubczak, Bartosz Trela, Milena Malcherek, Miłosz Czapliński, Amelia Buzalska-Bonna, Wiktoria Andler, Antoni Grądziel i Wiktor Kaczmarek ze Szkoły Podstawowej w Mamliczu oraz Zuzanna Piątek, Patrycja Koprowska, Zosia Teresa Roman i Jakub Kozłowski ze Szkoły Podstawowej w Piechcinie.

Do artystycznego zaprezentowania sposobu na pokonanie i poradzenie sobie z nudą lub kreatywnego pomysłu na spędzanie czasu bez nudy, zainspirowały uczniów Maria Kowalska-Bembenek i Magdalena Wróblewska. Okolicznościowe spotkanie w ratuszu zorganizowała Marlena Czerwiak z Referatu Edukacji, Spraw Społecznych i Promocji.

Podsumowanie kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2022 w Barcinie

Źródło: barcin.pl, portal Miasta i Gminy Barcin

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

  • Nowe oferty wiosna-lato 2024
    Zachęcamy do zapoznania się z nowymi ofertami profilaktycznymi, które przygotowaliśmy na okres wiosenno-letni.
  • Konkurs fotograficzny – wysyłka nagród
    Informujemy, że wysyłka nagród przyznanych w konkursie “W zdrowym ciele zdrowy duch” zostanie zrealizowana do końca lutego 2024.
  • Konkurs fotograficzny – wyniki
    Poniżej prezentujemy wyniki konkursu fotograficznego pn. “W zdrowym ciele, zdrowy duch”, który został zorganizowany w ramach kampanii ZTU 2023.

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach programu Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2024


Regulaminy 2024


Lista laureatów ZTU 2023


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: