Laureaci ZTU uroczyście nagrodzeni!
Olsztynek, woj. warmińsko-mazurskie

Laureaci ZTU uroczyście nagrodzeni!
Olsztynek, woj. warmińsko-mazurskie

5 grudnia w Olsztynku odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w konkursie plastyczno-literackim ZTU „Nie czas na nudę”. W gminie Olsztynek nagrody otrzymało 10 uczniów, uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku oraz Szkoły Podstawowej nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku. Nagroda główna – zestaw muzyczny marki Sony – została przyznana Laurze Skurskiej z SP nr 1.

Podczas uroczystości w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej wyróżnienia za udział w konkursie odbywającym się w ramach ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł otrzymali:

Dorian Gołębiewski, Aleksander Chruścicki, Alicja Sobierajska, Kalina Urbanowicz – uczniowie SP 1 w Olsztynku

Kaja Kinicka, Lena Łojewska, Amelia Kamińska, Adam Piertukaniec, Aleksandra Mrozińska – SP 2 w Olsztynku

Nagrody wręczył zastępca Burmistrza Bogusław Kowalewski wraz z Dyrektor Miejskiego Osrodka Pomocy Społecznej w Olsztynku Ewą Szerszeniewską.

Serdeczne podziękowania otrzymały takżr Szkoły biorące udział w konkursie, jak również nauczycielki, którzy koordynowały konkurs w swojej szkole – Małgorzata Pingot – Szkoła Podstawowa nr 1 w Olsztynku oraz Bożena Mikitiuk – Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynku.

Fotorelacja z uroczystości zamieszczona została na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Olsztynku

Relację nadesłała Monika Gosik z MOPS w Olsztynku.


Źródło: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynku

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

  • Nowe oferty wiosna-lato 2024
    Zachęcamy do zapoznania się z nowymi ofertami profilaktycznymi, które przygotowaliśmy na okres wiosenno-letni.
  • Konkurs fotograficzny – wysyłka nagród
    Informujemy, że wysyłka nagród przyznanych w konkursie “W zdrowym ciele zdrowy duch” zostanie zrealizowana do końca lutego 2024.
  • Konkurs fotograficzny – wyniki
    Poniżej prezentujemy wyniki konkursu fotograficznego pn. “W zdrowym ciele, zdrowy duch”, który został zorganizowany w ramach kampanii ZTU 2023.

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach programu Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2024


Regulaminy 2024


Lista laureatów ZTU 2023


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: