Konkurs ZTU zyskuje dużą popularność! Dragacz, woj. kujawsko-pomorskie

Konkurs ZTU zyskuje dużą popularność! Dragacz, woj. kujawsko-pomorskie

Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kociewskiej w Dragaczu co roku przystępuje do Kampanii ZTU. Środki na realizację działań profilaktycznych placówki przeznacza GKRPA. – W ostatnich latach największą popularność zyskał konkurs plastyczno-literacki ZTU – mówi Kamila Korona, szkolny pedagog. Wyróżnieni w tegorocznej kampanii uczniowie otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

– W szkole prowadzę zajęcia profilaktyczne, wykorzystuję materiały, zachęcam do udziału w konkursach. Największą popularność zyskał w ostatnich latach konkurs plastyczno-literacki. W czerwcu organizowany jest Dzień Dziecka, Profilaktyki i Sportu. W tegorocznej Kampanii nagrody otrzymało 6 uczniów – opowiada o ZTU Kamila Korona.

Poniżej prezentujemy zdjęcie z wręczenia nagród laureatom.

Wyróżnieni w konkursie ZTU uczniowie z SP w Dragaczu

Autor: Kamila Korona, pedagog szkolny w SP w Dragaczu

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

  • Nowe oferty wiosna-lato 2024
    Zachęcamy do zapoznania się z nowymi ofertami profilaktycznymi, które przygotowaliśmy na okres wiosenno-letni.
  • Konkurs fotograficzny – wysyłka nagród
    Informujemy, że wysyłka nagród przyznanych w konkursie “W zdrowym ciele zdrowy duch” zostanie zrealizowana do końca lutego 2024.
  • Konkurs fotograficzny – wyniki
    Poniżej prezentujemy wyniki konkursu fotograficznego pn. “W zdrowym ciele, zdrowy duch”, który został zorganizowany w ramach kampanii ZTU 2023.

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach programu Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2024


Regulaminy 2024


Lista laureatów ZTU 2023


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: