Wysyłka nagród ZTU – nowy harmonogram

Wysyłka nagród ZTU – nowy harmonogram

Informujemy, że wysyłka nagród, przyznanych w tegorocznych konkursach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł zostaną zrealizowane do 15 listopada br.

Zmiany w harmonogramie wynikają m.in. z przedłużającego się terminu dostawy nagród oraz wydrukowanych dyplomów. Bardzo przepraszamy za opóźnienia.

Aktualny harmonogram wysyłki nagród:

  • 2-4 listopada 2022 – dostarczenie do naszej siedziby nagród książkowych i dyplomów
  • 7-10 listopada 2022 – dostarczenie do naszego biura nagród głównych (zestawów muzycznych)
  • 15 listopada 2022 – zakończenie wysyłki nagród

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: