Materiały profilaktyczne w języku ukraińskim

Materiały profilaktyczne w języku ukraińskim

Informujemy, że wraz z nowym rokiem szkolnym rozpoczęliśmy współpracę z Panią Natalią Batenko, psychologiem i pedagogiem szkolnym, która przygotowuje dla nas specjalne materiały filmowe w języku ukraińskim na naszym kanale Profilaktyka TV.

Na kanele Profilaktyka TV powstał specjalny cykl Зустрічі з Наталією (Spotkania z Natalią), gdzie będą publikowane materiały dla uczniów i ich rodziców, którzy przybyli do naszego kraju z objętej wojną Ukrainy. Materiały będą zawierały napisy z języku polskim, tak aby były one zrozumiałe również dla polskiego obywatela. Poniżej można obejrzeć zwiastun programu.

Зустрічі з Наталією (Spotkania z Natalią) – zwiastun programu

Pełna oferta kanału znajduje się TUTAJ
Cennik abonamentowy TUTAJ

To nie jedyne nowości profilaktyczne jakie przygotowaliśmy z myślą o naszych ukraińskich sąsiadach. W ramach nowej edycji kampanii Rodzina na TAK!, znajdziemy dwie broszury, których odbiorcami są uczniowie ukraińscy oraz ich rodzice. Ich autorką jest pani psycholog Martyna Filipiak. W wydawnictwach znajdują się m.in. wskazówki, jak poradzić sobie z zastałą sytuacją, gdzie można uzyskać pomoc, jak regulować emocje.

Oferta kampanii Rodzina na TAK znajduje się TUTAJ
Cennik materiałów znajduje się TUTAJ

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

 • Materiały profilaktyczne na wakacje
  Podobnie jak w zeszłym roku, przygotowaliśmy zestaw materiałów profilaktyczno-edukacyjnych dla uczniów, poruszający temat bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.
 • Konkursy ZTU 2023 – wyrażenia zgody
  W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2023 organizujemy 3 konkursy dla uczniów. Poniżej publikujemy wzory dokumentów – wyrażenia zgody na…

  Czytaj dalej

 • Konkursy ZTU 2023 – regulaminy
  W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2023 organizowane są trzy konkursy. Przeczytaj także Konkursy ZTU 2023 – wyrażenia zgody Konkursy…

  Czytaj dalej

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2023


Regulaminy 2023


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: