Materiały profilaktyczne w języku ukraińskim

Materiały profilaktyczne w języku ukraińskim

Informujemy, że wraz z nowym rokiem szkolnym rozpoczęliśmy współpracę z Panią Natalią Batenko, psychologiem i pedagogiem szkolnym, która przygotowuje dla nas specjalne materiały filmowe w języku ukraińskim na naszym kanale Profilaktyka TV.

Na kanele Profilaktyka TV powstał specjalny cykl Зустрічі з Наталією (Spotkania z Natalią), gdzie będą publikowane materiały dla uczniów i ich rodziców, którzy przybyli do naszego kraju z objętej wojną Ukrainy. Materiały będą zawierały napisy z języku polskim, tak aby były one zrozumiałe również dla polskiego obywatela. Poniżej można obejrzeć zwiastun programu.

Зустрічі з Наталією (Spotkania z Natalią) – zwiastun programu

Pełna oferta kanału znajduje się TUTAJ
Cennik abonamentowy TUTAJ

To nie jedyne nowości profilaktyczne jakie przygotowaliśmy z myślą o naszych ukraińskich sąsiadach. W ramach nowej edycji kampanii Rodzina na TAK!, znajdziemy dwie broszury, których odbiorcami są uczniowie ukraińscy oraz ich rodzice. Ich autorką jest pani psycholog Martyna Filipiak. W wydawnictwach znajdują się m.in. wskazówki, jak poradzić sobie z zastałą sytuacją, gdzie można uzyskać pomoc, jak regulować emocje.

Oferta kampanii Rodzina na TAK znajduje się TUTAJ
Cennik materiałów znajduje się TUTAJ

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

  • Nowe oferty wiosna-lato 2024
    Zachęcamy do zapoznania się z nowymi ofertami profilaktycznymi, które przygotowaliśmy na okres wiosenno-letni.
  • Konkurs fotograficzny – wysyłka nagród
    Informujemy, że wysyłka nagród przyznanych w konkursie “W zdrowym ciele zdrowy duch” zostanie zrealizowana do końca lutego 2024.
  • Konkurs fotograficzny – wyniki
    Poniżej prezentujemy wyniki konkursu fotograficznego pn. “W zdrowym ciele, zdrowy duch”, który został zorganizowany w ramach kampanii ZTU 2023.

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach programu Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2024


Regulaminy 2024


Lista laureatów ZTU 2023


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: