Dobrze organizujemy wolny czas!
Nowy Targ, woj. małopolskie

Dobrze organizujemy wolny czas!
Nowy Targ, woj. małopolskie

Jak co roku dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 11 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Nowym Targu wzięły udział w akcji „Lato w mieście”. Bogaty program zajęć „Lata w mieście 2022”, troska o bezpieczeństwo uczestników półkolonii, bardzo dobra organizacja czasu wolnego, spotkały się z dużą aprobatą rodziców, opiekunów i samych dzieci. Uczestnicy akcji włączyli się też w konkurs „Nie czas na nudę”, organizowany w ramach tegorocznej kampanii ZTU.

W ramach akcji odbyły się wycieczki autokarowe do „Dworku w Łopusznej” oraz do Stadniny koni, do Zakopanego, a tam wyjazd kolejką szynową na Gubałówkę. Dzieci były w kinie, korzystały z zajęć na basenie. Wzięły także udział w konkursie plastycznym „Nie czas na nudę”, w ramach kampanii profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Uczestniczyły w zajęciach z robotyki, udzielania pierwszej pomocy, jazdy konnej oraz w zajęciach na strzelnicy LOK w Nowym Targu.

Było też ognisko, pieczenie kiełbaski, wiele gier i zabaw na świeżym powietrzu. W ostatnim dniu za sprawą zaproszonych animatorów odbyły się liczne atrakcje, w tym konkurencje sportowe, warsztaty z balonami, makijaże, kolorowe warkoczyki itp.

Nie zabrakło waty cukrowej, prażonej kukurydzy. O pełne brzuszki dbały panie ze szkolnej stołówki (w 11stce i SP2), przygotowując smaczne obiady.

W celu utrwalenia tych wspólnie spędzonych chwil dzieci prowadziły indywidualne kroniki półkolonii, a na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, płyty CD ze zdjęciami.

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia półkolonii, a Wam Kochane Dzieci za Waszą obecność, dyscyplinę i zaangażowanie.

Do zobaczenia. Kadra półkolonii 🙂


Źródło: sp11.nowytarg.pl

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2023


Regulaminy 2023


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: