Kreatywnie i rzetelnie realizujemy ZTU! Santok, woj. lubuskie

Kreatywnie i rzetelnie realizujemy ZTU! Santok, woj. lubuskie

W gminie Santok kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł jest obecna od wielu lat. W tegoroczną edycję włączyły się: Szkoła Podstawowa w Lipkach Wielkich, Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Szkoła Podstawowa w Santoku i Szkoła Podstawowa w Janczewie.

W roku szkolnym 2021/2022 do ZTU przystąpiły 4 szkoły podstawowe z terenu gminy, kreatywnie i rzetelnie realizując kampanijne działania profilaktyczne. Celem kampanii było kształtowanie wśród dzieci i młodzieży prozdrowotnych zachowań.

Dziękujemy za zaangażowanie zarówno uczniom, jak i nauczycielom i liczymy na dalszą współpracę.

Wójt Gminy Santok Paweł Pisarek

Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Santoku


Źródło: santok.opsinfo.pl

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: