Konkursy ZTU 2022 – lista laureatów

Konkursy ZTU 2022 – lista laureatów

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z listą laureatów 2 konkursów profilaktyczno-edukacyjnych, zorganizowanych w ramach tegorocznej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł pn. Nie czas na nudę.

Poniżej znajdą Państwo listę nagrodzonych uczniów i uczennic w konkursach:

  1. Nie czas na nudę – konkurs plastyczno-literacki
  2. Zagraj w skoczka – konkurs logiczny

W ramach konkursu Zagraj w skoczka rozdaliśmy 5 nagród głównych (szachy). Zgodnie z regulaminem, nagrody te zostały wyłonione podczas losowania.

W ramach konkursu Nie czas na nudę przyznaliśmy 16 nagród głównych (bezprzewodowe zestawy muzyczne), 23 wyróżnień specjalnych (opaska Mi Band/słuchawki bezprzewodowe) oraz ponad 2 tys. wyróżnień (książki).

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy wygranej. Cieszymy się, że w tak trudnych czasach znaleźliście chęci, aby uczestniczyć w naszych konkursach. Bardzo to doceniamy.

Lista laureatów

Poniżej prezentujemy listę laureatów. Listę można pobrać w pliku pdf.

Przypominamy również, że do 30 listopada czekamy na prace konkursowe w naszym trzecim konkursie filmowym pn. Nie czas na nudę (konkurs zespołowy).

Harmonogram wysyłki nagród

Do końca września – do tego czasu czekamy na poprawki odnośnie danych laureatów (literówki itp.)
Początek października– druk dyplomów dla laureatów
Do końca października – wysyłka dyplomów i nagród

Nagrody będziemy wysyłać do jednostek nadzorujących kampanię Zachowaj Trzeźwy Umysł w samorządach. W zależności od gminy będą to: Urzędy Miejskie/Gminne lub Miejskie/Gminne Ośrodki Pomocy Społecznej. Ww. jednostki będą w naszym imieniu przekazywać nagrody dla uczniów.

Wszelkie poprawki odnośnie danych laureatów prosimy wysyłać drogą mailową na adres: kampaniaztu@gmail.com
Lista jest na bieżąco aktualizowana.

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: