Nasi uczniowie nagrodzeni
Sandomierz, woj. świętokrzyskie

Nasi uczniowie nagrodzeni
Sandomierz, woj. świętokrzyskie

11 maja 2022 w Szkole Podstawowej nr 2 w Sandomierzu wręczono nagrody dla uczniów, którzy zostali wyróżnieni w ramach konkursu plastyczno-literackiego Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie!.

Konkurs Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie!, został zorganizowany w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł w roku szkolnym 2020/2021. Ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sandomierzu nagrodzono 3 osoby: Jagodę Chmiel (kl. 2a), Zofię Stefaniak (kl. 2b) oraz Bartosza Mamińskiego (kl. 2b).

Wszystkim laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy wygranej!


Źródło i zdjęcia: Oficjalny profil społecznościowy SP nr 2 w Sandomierzu

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2021


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: