Przyłącz się do naszych kampanii 2022 – ostatni dzwonek

Przyłącz się do naszych kampanii 2022 – ostatni dzwonek

Informujemy, że to już ostatni dzwonek, aby przyłączyć się do tegorocznych edycji kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, Przemoc boli oraz Rodzina na tak. Zostały nam ostatnie pakiety materiałów.

O realizacji zamówień będzie decydować termin zgłoszenia.

Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł – zostały 23 pakiety

Kampania Przemoc boli – MATERIAŁ WYPRZEDANY!

Zachęcamy do zakupów materiałów dotyczących przemocy w naszym sklepie internetowym ulotkiprofilaktyczne.pl. W sklepie znajdują się materiały dotyczące przemocy domowej, rówieśniczej oraz cyberprzemocy. Wszystkie materiały można zakupić na sztuki.

Kampania Rodzina na TAK! – zostało 7,5 pakietu

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2021


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: