Nasi uczniowie z nagrodami ZTU!
Gmina Śrem, woj. wielkopolskie  

Nasi uczniowie z nagrodami ZTU!
Gmina Śrem, woj. wielkopolskie  

13 kwietnia 2022 roku w Szkole Podstawowej w Zbrudzewie wręczono uczniom nagrody w ramach ogólnopolskiego konkursu kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.

Uczniowie wzięli udział w kampanijnym konkursie plastyczno-literackim pn. Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie. Konkurs został zorganizowany w ramach zeszłorocznej edycji kampanii ZTU 2021. Jury konkursowe doceniło 2 uczniów: Adriana Piórkowskiego oraz Macieja Kornowicza.

Za pomysłowe i piękne prace plastyczne zostali nagrodzeni Adrian Piórkowski z klasy 4 oraz Maciej Kornowicz z klasy 6. Gratulujemy! – cieszą się szkolni koordynatorzy kampanii.

Jako nagrody uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książki.

Fotorelację z rozdania nagród można obejrzeć w mediach społecznościowych szkoły.


Źródło: Szkoła Podstawowa w Zbrudzewie

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2021


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: