Szkolne warsztaty z ZTU
Gmina Ełk, woj. warmińsko-mazurskie

Szkolne warsztaty z ZTU
Gmina Ełk, woj. warmińsko-mazurskie

11 stycznia 2022 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Ełckiej rozpoczęli realizację programu profilaktycznego Zachowaj Trzeźwy Umysł 2022 pod hasłem Nie czas na nudę.

Pierwsze zajęcia odbyły się w klasie 2b. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach zrealizowanych w oparciu o scenariusz zajęć Detektyw – kto pyta, nie błądzi, który jest częścią kampanii ZTU. Celem warsztatów było wzbudzenie wśród dzieci postawy otwartej na komunikację.


Źródło i galeria zdjęć: Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Ełckiej

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

  • Nowe oferty wiosna-lato 2024
    Zachęcamy do zapoznania się z nowymi ofertami profilaktycznymi, które przygotowaliśmy na okres wiosenno-letni.
  • Konkurs fotograficzny – wysyłka nagród
    Informujemy, że wysyłka nagród przyznanych w konkursie “W zdrowym ciele zdrowy duch” zostanie zrealizowana do końca lutego 2024.
  • Konkurs fotograficzny – wyniki
    Poniżej prezentujemy wyniki konkursu fotograficznego pn. “W zdrowym ciele, zdrowy duch”, który został zorganizowany w ramach kampanii ZTU 2023.

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach programu Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2024


Regulaminy 2024


Lista laureatów ZTU 2023


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: