Materiały on-line ZTU dostępne do 30 czerwca 2022

Materiały on-line ZTU dostępne do 30 czerwca 2022

Informujemy, że postanowiliśmy przedłużyć dostęp do scyfryzowanych wersji materiałów kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2022 do końca czerwca br.

Początkowo, taka forma dostępu do materiałów miała za zadanie ułatwić nauczycielom przeprowadzanie zajęć profilaktycznych w trybie nauki zdalnej i hybrydowej. Tak też się stało. Pomimo iż uczniowie wrócili do szkół i zajęcia mogą odbywać się „twarzą w twarz”, scyfryzowane materiały cieszą się nadal dużą popularnością. W związku z tym, postanowiliśmy przedłużyć możliwość ich pobierania do końca roku szkolnego 2021/22.

Dostęp do materiałów on-line (w formie pdf) ułatwi nauczycielom realizację kampanii oraz pozwoli na sprawniejsze przeprowadzenie kampanijnych konkursów.

Gdzie pobrać materiały?
https://online2022.trzezwyumysl.pl/

Jak pobrać materiały?
Należy wpisać hasło dostępowe

Jak pozyskać hasło?
W sprawie haseł poprosimy o kontakt z Panią Kingą Kaczmarek (e-mail: kampaniaztu@gmail.com)

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2021


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: