Rozmowa z dr. Błażejem Dyczewskim o wynikach Diagnozy Społecznej Uczniów

Rozmowa z dr. Błażejem Dyczewskim o wynikach Diagnozy Społecznej Uczniów

Zachęcamy do obejrzenia rozmowy na temat ogólnopolskiej Diagnozy Społecznej Uczniów, która została zrealizowana w ostatnim kwartale 2021 roku, na próbie ponad 30 tys. uczniów klas 5-8 szkoły podstawowej.

Rozmowa została zrealizowana w ramach cyklu Statystycznie minął miesiąc, który można śledzić na naszym kanale profilaktycznym Profilaktyka.tv.

W 4. docinku cyklu Statystycznie…, dr Błażej Dyczewski – doktor nauk humanistycznych w zakresie socjologii, badacz społeczny oraz Piotr Adamski – Prezes Fundacji Trzeźwy Umysł rozmawiają na temat harmonogramu wysyłania raportów lokalnych oraz omawiają wyniki, jakie otrzymaliśmy w poszczególnych obszarach badania tj:. szkoła, profilaktyka, zdrowie, kapitał społeczny, korzystanie z Internetu.

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: