Przedłużamy dostęp do materiałów on-line ZTU

Przedłużamy dostęp do materiałów on-line ZTU

Informujemy, że postanowiliśmy przedłużyć dostęp do materiałów on-line kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2022 do okresu Świąt Wielkanocnych (do 19 kwietnia br.).

Takie działanie pozwoli szkołom na realizację kampanii również podczas nauki w systemie hybrydowym, która będzie występowała lokalnie na terenu całego kraju przez najbliższe tygodnie (do wygaśnięcia fali pandemicznej).

Ponadto, ważną częścią kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł są konkursy profilaktyczno-edukacyjne. Są one realizowane zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Dwa konkursy są realizowane w roku szkolnym 2021/22, natomiast jeden – grupowy – do końca listopada 2022 roku. Dostęp do materiałów on-line daje możliwość na przeprowadzenie warsztatów w formie zdalnej oraz wydłuża okres na przygotowanie prac konkursowych.

Dostęp do materiałów chroniony jest hasłem.

Strona z materiałami on-line: https://online2022.trzezwyumysl.pl/

Wszystkie gminy, które zakupiły nasze materiały i chcą skorzystać z takiej możliwości, prosimy o kontakt mailowy w celu pozyskania hasła dostępowego.

Kinga Kaczmarek
e-mail: kampaniaztu@gmail.com

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: