Wysiłek się opłaca!
Bytów, woj. pomorskie

Wysiłek się opłaca!
Bytów, woj. pomorskie

15 grudnia 2021, Burmistrz Bytowa Ryszard Sylka wręczył 27 uczniom nagrody i pamiątkowe dyplomy przyznane w konkursie profilaktyczno-edukacyjnym „Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie”, organizowanym w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2021.

Pomimo pandemii uczniowie chętnie wzięli udział w konkursie, czego dowodem jest aż 27 wyróżnień. Laureatami w Gminie Bytów zostały dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z Bytowa, Gostkowa i Niezabyszewa. Wśród wyróżnionych osób uczeń Sebastian Szyjka ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Bytowie zdobył nagrodę główną.


Źródło: gp24.pl, GKRPA Bytów

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: