Razem z ZTU nagradzamy uczniów!
Kowalewo Pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie

Razem z ZTU nagradzamy uczniów!
Kowalewo Pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie

10 listopada 2021, zastępca Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie Pani Ilona Rybicka-Sałatowska  wręczyła uczniom z gminy Kowalewo Pomorskie nagrody i pamiątkowe dyplomy przyznane w konkursie profilaktyczno-edukacyjnym „Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie”, organizowanym w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2021.

Wręczenie nagród odbyło się na uroczystym apelu w Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące. Laureatami konkursu w Gminie Kowalewo Pomorskie zostało aż 11 uczniów. Wśród wyróżnionych osób znalazła się również laureatka nagrody głównej – Paulina Nowińska.


Źródło i zdjęcia: Edyta Jasińska (Urząd Miasta w Kowalewie Pomorskim)

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: