Konkursy ZTU 2022 – wyrażenia zgody

Konkursy ZTU 2022 – wyrażenia zgody

W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2022 organizujemy 3 konkursy dla uczniów. Poniżej publikujemy wzory dokumentów – wyrażenia zgody na udział dzieci i młodzieży w konkursach. „Wyrażenie zgody” należy dołączyć do przesyłanych prac.

Dokument wyrażający zgodę na udział w konkursie można stworzyć również samodzielnie. Nie trzeba korzystać z naszego wzoru. W dokumencie należy zawrzeć informację o zapoznaniu się z regulaminem konkursowym i jego akceptacji.

Taki dokument pozwala nam m.in. na: 1) opublikowanie listy nagrodzonych uczniów na naszej stronie internetowej, 2) poinformowanie lokalnych koordynatorów kampanii o nagrodzonych uczniach; 3) wysyłce nagród do koordynatorów kampanii, którzy w naszym imieniu przekazują nagrody.

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: