Konkursy ZTU 2021 – lista laureatów

Konkursy ZTU 2021 – lista laureatów

Miło nam poinformować, że w 2021 roku w ramach konkursów Zachowaj Trzeźwy Umysł nagrodziliśmy prawie 2500 uczniów. To o ponad 1000 laureatów więcej niż w poprzednim roku. Bardzo nam zależało, aby w tym trudnym czasie docenić dzieci i młodzież za zaangażowanie i chęci.

W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2021 zorganizowaliśmy 2 konkursy:

  1. Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie – konkurs plastyczno-literacki
  2. Rozwiąż krzyżówkę – konkurs krzyżówkowy

W ramach konkursu Rozwiąż krzyżówkę rozdaliśmy 5 nagród głównych (głośniki JBL). Zgodnie z regulaminem, nagrody te zostały wyłonione podczas losowania.

W ramach konkursu Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie przyznaliśmy 16 nagród głównych (bezprzewodowe zestawy muzyczne), 11 nagród specjalnych (opaska Mi Band/zestaw muzyczny) oraz ponad 2 tys. wyróżnień (książki).

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy wygranej. Cieszymy się, że w tak trudnych czasach znaleźliście chęci, aby uczestniczyć w naszych konkursach. Bardzo to doceniamy.

Lista laureatów

Poniżej prezentujemy listę laureatów. Listę można pobrać w pliku pdf.

Harmonogram wysyłki nagród – aktualizacja

Do końca września – do tego czasu czekamy na poprawki odnośnie danych laureatów (literówki itp.)
Początek października– druk dyplomów dla laureatów
Do 15 października – wysyłka nagród głównych i nagród specjalnych
Do końca października – wysyłka dyplomów i nagród książkowych dla wyróżnionych uczniów

Nagrody będziemy wysyłać do jednostek nadzorujących kampanię Zachowaj Trzeźwy Umysł w samorządach. W zależności od gminy będą to: Urzędy Miejskie/Gminne lub Miejskie/Gminne Ośrodki Pomocy Społecznej. Ww. jednostki będą w naszym imieniu przekazywać nagrody dla uczniów.

Wszelkie poprawki odnośnie danych laureatów prosimy wysyłać drogą mailową na adres: kampaniaztu@gmail.com
Lista jest na bieżąco aktualizowana.


Zachęcamy do śledzenia naszego oficjalnego konta na Facebooku. Będziemy tam publikować treści związane z postępami wysyłki nagród oraz wszelkie aktualności pojawiające się w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł oraz naszych innych projektów.

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: