Gratulujemy wyróżnień w konkursie ZTU!
Jedwabne, woj. podlaskie

Gratulujemy wyróżnień w konkursie ZTU!
Jedwabne, woj. podlaskie

W gminie Jedwabne autorzy wyróżnionych w konkursie ZTU prac odebrali nagrody i dyplomy. Ponadto w ramach podziękowania za pomoc i opiekę merytoryczną w realizacji jubileuszowej kampanii realizowanej pod hasłem „Dorastamy Asertywnie”, Złote Certyfikaty otrzymał m.in. Burmistrz Jedwabnego Adam Mariusz Niebrzydowski oraz Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Jedwabnem Jolanta Grabowska.

Ogólnopolska kampania profilaktyczno-edukacyjna pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Sportu realizowana od 1 stycznia 2020 r. do 31 grudnia 2020 r. skierowana była do uczniów szkół podstawowych oraz ich rodziców i opiekunów. Celem kampanii było kształtowanie wśród dzieci i młodzieży prozdrowotnych zachowań oraz wzmacnianie zasobów i umiejętności pozwalających minimalizować ryzyko sięgania po substancje psychoaktywne.
W ramach zeszłorocznej kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ, zorganizowany został konkurs literacko-plastyczny „Wehikuł czasu” – dla uczniów szkół podstawowych i oddziałów szkolno-przedszkolnych. Wśród wyróżnionych osób znaleźli się uczniowie z naszej gminy:

  • Zofia Kossakowska
  • Bartek Kowalewski
  • Anna Krystowczyk
  • Kacper Gołębiewski
  • Wiktoria Osiecka
  • Zofia Jasińska

Ponadto w ramach podziękowania za pomoc i opiekę merytoryczną w realizacji jubileuszowej kampanii realizowanej pod hasłem „Dorastamy Asertywnie”, Złote Certyfikaty otrzymał m.in. Burmistrz Jedwabnego Adam Mariusz Niebrzydowski oraz Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Jedwabnem Jolanta Grabowska.
Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Źródło: jedwabne.pl

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2021 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „W poszukiwaniu szczęścia”. W ramach kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami on-line oraz platformę ankietową.

Oferta ZTU 2021


Diagnoza


Materiały on-line


Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2021


Regulaminy


Lista laureatów


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: