Kurs dla nauczycieli – formularz zamówienia

Kurs dla nauczycieli – formularz zamówienia

W 2020 roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, udostępniamy darmowy kurs dla nauczycieli pn. Cyberprzemoc i cyberuzależnienie. Bezpieczni w sieci. Jak unikać zagrożeń i dobrze korzystać z internetu.

 • I termin kursu: 3 kwietnia – 25 czerwca 2020
 • II termin kursu: 25 września – 18 grudnia 2020
 • III termin kursu: 2 listopada 2020 – 25 stycznia 2021

Informacje o kursie: KLIKNIJ TUTAJ

KLIKNIJ I POBIERZ ZGŁOSZENIE DO KURSU (PDF)

Zgłoszenie do kursu można przysłać również w wiadomości e-mail. W mailu należy podać następujące dane:

– Nazwę Gminy
– Imię i nazwisko kursanta
– Adres e-mail kursanta (Uwaga! Adres e-mail musi być indywidualny dla każdego kursanta. Nie można wpisać jednego adresu do wszystkich kursantów, np. e-mail do szkoły)

Zgłoszenie przysłać na e-mail: akademiapn@gmail.com


Czy mogę kupić/dokupić większą liczbę kursów?

Samorząd uczestniczy w kampanii ZTU 2020 może dokupić dowolną liczbę kursów w promocyjnej cenie 184,50 zł brutto (cena regularna 500 zł brutto)

Samorząd nieuczestniczący w kampanii ZTU 2020 może zakupić dowolną liczbę kursów w promocyjnej cenie 250 zł brutto (cena regularna 500 zł brutto)

FORMULARZ ZAMÓWIENIA - KURS - CENA PROMOCYJNA

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

 • Galeria nagrodzonych prac – ZTU 2021 – nagrody główne
  Poniżej prezentujemy prace, które zostały nagrodzone w konkursie plastyczno-literackim Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie. W konkursie przyznaliśmy 16 równorzędnych nagród głównych. Przeczytaj…

  Czytaj dalej

 • Wysyłka nagród konkursowych
  Informujemy, że od 18 października rozpoczynamy wysyłkę nagród, które przyznaliśmy w naszych kampanijnych konkursach. Przeczytaj także Galeria nagrodzonych prac –…

  Czytaj dalej

 • Diagnoza ZTU – komunikat filmowy
  1 września 2021 w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, rozpoczęła się ewaluacja badania internetowego Ogólnopolska Diagnoza Społeczna Uczniów 2020. Jest…

  Czytaj dalej

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2021 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „W poszukiwaniu szczęścia”. W ramach kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami on-line oraz platformę ankietową.

Oferta ZTU 2021


Diagnoza


Materiały on-line


Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2021


Regulaminy


Lista laureatów


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: