Konkursy profilaktyczne przynoszą efekty!
Połczyn-Zdrój, woj. zachodniopomorskie

Konkursy profilaktyczne przynoszą efekty!
Połczyn-Zdrój, woj. zachodniopomorskie

Konkursy profilaktyczne przynoszą efekty! Tegoroczna kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł była dla wszystkich uczniów z gminy Połczyn-Zdrój czasem inspirujących zmagań konkursowych. – W kampanię włączyło się 5 placówek szkolnych i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Połczynie-Zdroju. Nasz udział w konkursach zaproponowanych przez ZTU zaowocował pięcioma nagrodami! – opowiada koordynator Katarzyna Krauze.

Zachowaj Trzeźwy Umysł 2016

Odpowiedzialny Kierowca 2016

W gminie Połczyn-Zdrój w 2015 r. w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł wzięły udział następujące szkoły: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Połczynie-Zdroju, Publiczne Gimnazjum im Mikołaja Kopernika w Połczynie-Zdroju, Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Redle, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Bolkowie, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Toporzyku oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Połczynie-Zdroju.

W ramach Kampanii od 1 kwietnia do 30 czerwca w przeprowadzony konkursach indywidualnych „Zdrowe zagranie” i „Warto pomagać” nagrodzono 5 uczniów z gminy Połczyn-Zdrój.

Autor: Katarzyna Krauze, koordynator ZTU

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach programu Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2024


Regulaminy 2024


Lista laureatów ZTU 2023


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: