Konkursy profilaktyczne przynoszą efekty!
Połczyn-Zdrój, woj. zachodniopomorskie

Konkursy profilaktyczne przynoszą efekty!
Połczyn-Zdrój, woj. zachodniopomorskie

Konkursy profilaktyczne przynoszą efekty! Tegoroczna kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł była dla wszystkich uczniów z gminy Połczyn-Zdrój czasem inspirujących zmagań konkursowych. – W kampanię włączyło się 5 placówek szkolnych i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Połczynie-Zdroju. Nasz udział w konkursach zaproponowanych przez ZTU zaowocował pięcioma nagrodami! – opowiada koordynator Katarzyna Krauze.

Zachowaj Trzeźwy Umysł 2016

Odpowiedzialny Kierowca 2016

W gminie Połczyn-Zdrój w 2015 r. w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł wzięły udział następujące szkoły: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Połczynie-Zdroju, Publiczne Gimnazjum im Mikołaja Kopernika w Połczynie-Zdroju, Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Redle, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Bolkowie, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Toporzyku oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Połczynie-Zdroju.

W ramach Kampanii od 1 kwietnia do 30 czerwca w przeprowadzony konkursach indywidualnych „Zdrowe zagranie” i „Warto pomagać” nagrodzono 5 uczniów z gminy Połczyn-Zdrój.

Autor: Katarzyna Krauze, koordynator ZTU

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

 • Galeria nagrodzonych prac – ZTU 2021 – nagrody główne
  Poniżej prezentujemy prace, które zostały nagrodzone w konkursie plastyczno-literackim Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie. W konkursie przyznaliśmy 16 równorzędnych nagród głównych. Przeczytaj…

  Czytaj dalej

 • Wysyłka nagród konkursowych
  Informujemy, że od 18 października rozpoczynamy wysyłkę nagród, które przyznaliśmy w naszych kampanijnych konkursach. Przeczytaj także Galeria nagrodzonych prac –…

  Czytaj dalej

 • Diagnoza ZTU – komunikat filmowy
  1 września 2021 w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, rozpoczęła się ewaluacja badania internetowego Ogólnopolska Diagnoza Społeczna Uczniów 2020. Jest…

  Czytaj dalej

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2021 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „W poszukiwaniu szczęścia”. W ramach kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami on-line oraz platformę ankietową.

Oferta ZTU 2021


Diagnoza


Materiały on-line


Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2021


Regulaminy


Lista laureatów


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: